پاورپوینت فصل اول کتاب توانبخشی گروه های خاص (کلیات) نوشته علی اصغر کاکو جویباری و اعظم شریفی

پاورپوینت فصل اول کتاب توانبخشی گروه های خاص (کلیات) نوشته علی اصغر کاکو جویباری و اعظم شریفی با محتوای کلیدی خلاصه کتاب توانبخشی گروههای خاص علی اصغر کاکو جویباری,پاورپوینت توانبخشی گروه های خاص,توانبخشی گروههای خاص کاکوجویباری,توان بخشی گروه های خاص,پاورپوینت توانبخشی,گروه های خاص,پاورپوینت توانبخشی,گروه های خاص,پاورپوینت کتاب توان بخشی و شناسه اختصاصی 30984 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:

پاورپوینت فصل اول کتاب توانبخشی گروه های خاص (کلیات) نوشته علی اصغر کاکو جویباری و اعظم شریفی در قالب pptx و در حجم 20 اسلاید: 

بخشی از متن:  
 معلولیت بدلیل اثرگذاری بر سرنوشت فرد و جامعه، یک مسئله اجتماعی تلقی شده و توانبخشی بعنوان یک پدیده، پاسخی به نیاز فرد و جامعه است که هم به زندگی فرد معلول در جامعه امید ببخشد و هم جامعه را برای پذیرش معلول بعنوان یک شهروند، آماده سازد.
تعریف توانبخشی
بخش اول واژه توانبخشی در لاتین (Rehabilitation) بمعنی مجدد و دوباره و بخش دوم آن بمعنی توانمندسازی است. در نتیجه، معنی دقیق آن در فارسی، بازتوانی است. 
 توانبخشی، مجموعه اقدامات و مداخلاتی را در بر می گیرد که موجبات ارتقا و رشد عملکرد فرد آسیب دیده شده و بر سلامت جسمی و روانی وی تاثیر بسزایی داشته تا کیفیت زندگی وی بهبود یابد. 

لینک دانلود فایل