علوم اجتماعی · فوریه 3, 2022 0

پاورپوینت فصل دوم کتاب روان شناسی سیاسی (پارادایم ها و نظریه ها در روانشناسی سیاسی) سعید عبدالملکی

پاورپوینت فصل دوم کتاب روان شناسی سیاسی (پارادایم ها و نظریه ها در روانشناسی سیاسی) سعید عبدالملکی با محتوای کلیدی روانشناسی سیاسی,پاورپوینت کتاب روان شناسی سیاسی,کتاب روان شناسی سیاسی,سعید عبدالملکی,خلاصه کتاب روان شناسی سیاسی,پاورپوینت روانشناسی سیاسی سعید عبدالملکی,پاورپوینت روان شناسی سیاسی,pdf روان شناسی سیاسی,پارادایم ها و نظریه ها در روانشناسی سیاس,,, و شناسه اختصاصی 29952 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:

پاورپوینت فصل دوم کتاب روان شناسی سیاسی (پارادایم ها و نظریه ها در روانشناسی سیاسی) نوشته سعید عبدالملکی در قالب pptx و در حجم 40 اسلاید:

بخشی از متن: 
پارادایم 
 روانشناسی سیاسی در چارچوب ۳ پارادایم وضعیت گرا /محیط گرا (براساس رفتارگرایی)، فردگرا / طبع گرا (بر اساس روانکاوی فروید) و کل گرا (براساس نظریه میدانی لوین) می باشد. 
در پارادایم وضعیت گرا، محیط، بازیگر اصلی بوده و فرد همواره تحت تاثیر محیط بیرون است. 
 محیط، متشکل از ۲ قسمت محیطی فیزیکی همچون محله و شهر و کشور و یک فضای روانشناختی بوده که همواره عواطف، احساسات و باورهای فرد تحت لوای آن است.
  رویکردهای فردگرا، بر این باورند که ژن فرد، کروموزوم ها و نظام شناختی وی در شکل گیری رفتارهای وی نقش دارند. به اعتقاد اینان، وراثت و ژنتیک، بخش مهمی از رویکرد دوستانه یا خصمانه فرد در قبال زندگی و جهان اطراف را شکل می دهد.

لینک دانلود فایل