پاورپوینت فصل بیستم کتاب مبانی نوروسایکولوژی انسان (هیجان و مغز اجتماعی) نوشته برايان کولب

پاورپوینت فصل بیستم کتاب مبانی نوروسایکولوژی انسان (هیجان و مغز اجتماعی) نوشته برايان کولب با محتوای کلیدی پاورپوینت فصل بیستم کتاب مبانی نوروسایکولوژی انسان ,,هیجان و مغز اجتماعی,,برايان کولب, ايان ک, ويشاو ,دکتر احمد علي‌پور و شناسه اختصاصی 29890 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:

پاورپوینت فصل بیستم کتاب مبانی نوروسایکولوژی انسان (هیجان و مغز اجتماعی) نوشته برايان کولب، ايان ک. ويشاو ترجمه دکتر احمد علي‌پور، دکتر مژگان آگاه هريس، دکتر عبدالرضا منصوري راد، عطاءالله محمدي در حجم 51 اسلاید 

بخشی از متن: 
هیجان نیز همانند حافظه ،شامل فرایندهای شناختی است که می‌توانند خود آگاه بوده و یا در خارج از حیطه ی آگاهی ما قرار داشته باشند. 
ما این فصل را با بررسی ماهیت هیجان آغاز می کنیم و خواهیم دید که متخصصان علم اعصاب چگونه هیجان را مطالعه کرده و در طول قرن گذشته، نظریه هایی را ارائه داده‌اند. 
سپس به بررسی نظریه های نوروسایکولوژی مربوط به هیجان و نیز عدم تقارن هایی می پردازیم که در گزارش‌های مختلف، از نحوه ی ایجاد و تفسیر هیجان توسط مغز و واکنش مغز نسبت به هیجان ارائه شده اند. ما در سرتاسر این فصل،شرح خواهیم داد که پژوهشگران چگونه از شیوه های غیر تهاجمی غیر تهاجمی تصویربرداری استفاده می‌کنند تا نقش هیجان در رفتار اجتماعی را بررسی کنند ما فصل حاضر را با ارائه ی جزئیاتی  درباره ی این موضوع به پایان می‌بریم که هیجان چه نقشی در  حس ما از خویشتن دارد.

لینک دانلود فایل