علوم تربیتی · فوریه 3, 2022 0

پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت فرآیند آموزش (اخلاق در مدیریت آموزشی) نوشته محمد حسین صیف و محمد رضا

پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت فرآیند آموزش (اخلاق در مدیریت آموزشی) نوشته محمد حسین صیف و محمد رضا با محتوای کلیدی پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت فرآیند آموزش ,کتاب مدیریت فرایند آموزش محمدرضا سرمدی,خلاصه کتاب مدیریت فرایند آموزش,پاورپوینت کتاب مدیریت فرآیند آموزش,خلاصه کتاب مدیریت فرآیند آموزش و شناسه اختصاصی 29857 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:

پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت فرآیند آموزش (اخلاق  در  مدیریت آموزشی) نوشته محمد حسین صیف و محمد رضا سرمدی در قالب pptx و در حجم 30 اسلاید:

بخشی از متن: 
مقدمه 
  پیچیده تر شدن روزافزون سازمانها و افزایش میزان کارهای غیرقانونی و غیرمسئولانه در  محیط های کاری توجه صاحب نظران و مدیران را به بحث اخلاق در سازمان معطوف  ساخته  است. اخلاق ملاک و معیار سنجش درستی یا نادرستی رفتار شخص نسبت به خود، دیگران  و جامعه تعریف می شود و از جمله مباحثی است که در یکی دو دهه اخیر مورد  تووجه دانشمندان و علمای مدیریت در جهان قرار گرفته و مقالات و کتابهای زیادی در این به رشته تحریر در آمده است. 
مدیران آموزشی از جهات مختلف با مسئله اخلاق در سازمان های آموزشی سروکار دارند و آن را یکی از بنیادی ترین مفاهیم در این زمینه می دانند. تمامی وظایف و رفتارهای مدیران آموزشی از جمله برنامه ریزی، تصمیم گیری، نظارت و کنترل، سازماندهی، و استفاده از شیوه های تشویق و تنبیه در آموزش بر تمامی جوانب ساختار نظام آموزشی به خصوص بر افکار و رفتار آتی و کنونی دانش آموزان تأثیرات مثبت و منفی می گذارد

لینک دانلود فایل