برنامه نویسی · فوریه 3, 2022 0

ترجمه فصل یکم و دوم کتاب جنگو 3 Django 3 By Example, Third Edition (Building a Blog Application)

ترجمه فصل یکم و دوم کتاب جنگو 3 Django 3 By Example, Third Edition (Building a Blog Application) با محتوای کلیدی دانلود کتاب Django 3 By Example ,دانلود کتاب Django 3 ,دانلود کتاب جنگو,دانلود آموزش django 3,ترجمه Django 3 By Example,ترجمه فارسی Django 3 ,کتاب جنگو فارسی و شناسه اختصاصی 29803 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:
ترجمه فصل یکم و دوم کتاب جنگو 3 Django 3 By Example, Third Edition 


(Building a Blog Application) 

به زودی ترجمه کل این کتاب در سایت ارائه می شود.


بخشی از متن: 

فصل یک 
ساخت یک برنامه وبلاگ 
مقدمه 
جنگو یک چارچوب وب پایتون قدرتمند است که توسعه سریع را تشویق می کند و طراحی عملی ، در حالی که یک منحنی یادگیری نسبتاً کم عمق را ارائه می دهد.
این امر باعث جذابیت آن برای برنامه نویسان تازه کار و متخصص می شود.
این کتاب شما را در کل مراحل توسعه وب حرفه ای راهنمایی می کند برنامه های کاربردی با جنگو. این کتاب نه تنها مربوط به جنبه های مهم چارچوب ، است همچنین به شما می آموزد که چگونه سایر فن آوری های محبوب را تلفیق کنید وارد پروژه های جنگو خود شوید.
این کتاب شما را در ایجاد برنامه های کاربردی در دنیای واقعی حل خواهد کرد با استفاده از یک رویکرد گام به گام ، مشکلات مشترک و اجرای بهترین روش ها دنبال کردن آن آسان است.
پس از مطالعه این کتاب ، شما درک خوبی از نحوه عملکرد جنگو و نحوه ساخت برنامه های وب پیشرفته و عملی خواهید داشت.
این کتاب برای چه کسانی است:
این کتاب برای توسعه دهندگان با دانش پایتون که مایل به یادگیری هستند در نظر گرفته شده است شاید شما با جنگو کاملاً تازه کار باشید ، یا خودتان در حال حاضر کمی می دانید و می خواهید بیشترین بهره را از آن ببرید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد با ساخت پروژه های عملی ، به مهمترین زمینه های چارچوب تسلط پیدا کنید. شما باید به ترتیب با مفاهیم برنامه نویسی آشنا باشید
برای خواندن این کتاب برخی دانش قبلی HTML و JavaScript لازم است که بیاموزید .

لینک دانلود فایل