پاورپوینت فصل دوازدهم 12 کتاب روانشناسی ژنتیک نوشته محمود منصور (دوره ی نوجوانی)

پاورپوینت فصل دوازدهم 12 کتاب روانشناسی ژنتیک نوشته محمود منصور (دوره ی نوجوانی) با محتوای کلیدی کتاب روانشناسی ژنتیک,خلاصه روانشناسی ژنتیک, محمود منصور,تحول روانی از تولد تا پیری,پاورپوینت روانشناسی ژنتیک,دانلود کتاب,خلاصه کتاب روانشناسی ژنتیک,,دوره نوجوانی و شناسه اختصاصی 29758 آماده دانلود هست.

توضیحات ابن فایل:

پاورپوینت فصل دوازدهم 12 کتاب روانشناسی ژنتیک؛ تحول روانی از تولد تا پیری نوشته محمود منصور (دوره ی نوجوانی) در قالب pptx و در حجم 21 اسلاید:

بخشی از متن: 
نوجوانی به صورتی که امروز آن را می‌شناسیم پدیده ای نسبتاً جدید است و قبل از قرن بیستم کسی نوجوانی را به هیچ وجه به منزله ی دوره ای یا مرحله ای از تحول قلمداد نمی کرد، کودکان با رسیدن به بلوغ بلافاصله به عنوان کارآموز در جهان بزرگسالان قدم می نهادند. پس آشنایی با مفهوم نوجوانی از ره آوردهای روانشناختی در گستره ی جدید تمدن است.
نوجوانی به پهنه ی سال‌های اطلاق می شود که کودکی را به بزرگسالی می پیوندند. شروع نوجوانی با تغییرات بدنی همزمان می‌شود و درنتیجه ردیابی ظاهری آن آسان تر است، در حالی که پایان آن بر حسب شکل‌گیری ساخت های عقلی و تغییرات عاطفی و اجتماعی نوسانی تر در نظر گرفته شده است. به همین دلیل، برای کسانی که به ضابطه های ظاهری تکیه‌کرده اند شروع نوجوانی را زیست شناختی و پایان آن را فرهنگی دانسته اند.


لینک دانلود فایل